ostatecznieTłumacz języka angielskiego? Jesteś w dobrym miejscu!

Biuro Tłumaczeń Alingua z siedzibą w Krakowie oferuje Państwu kompleksowe usługi z dziedziny tłumaczeń z i na język angielski. Każdy tłumacz angielskiego zatrudniony w naszym biurze to wykwalifikowany specjalista, który dba o poprawność gramatyczną, stylistyczną oraz merytoryczną przekładanych tekstów, oraz wie, że oddanie intencji autora to najważniejszy aspekt tłumaczenia. Pieczołowicie przeprowadzana rekrutacja sprawia, że każdy tłumacz angielskiego, z którym współpracujemy, to ekspert, który z pasją i zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy. Oferujemy szeroki zakres profesjonalnych usług tłumaczeniowych (tłumaczymy m.in. z angielskiego na polski i polskiego na angielski), które obejmują m.in. tłumaczenia pisemne i ustne, korektę i redakcję testów, audyt językowy stron internetowych oraz audyt językowy pracowników. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, firmami, jak i instytucjami publicznymi.

Tłumacz techniczny języka angielskiego

Każdy zatrudniany przez nas tłumacz techniczny na język angielski to specjalista w swojej dziedzinie, posługujący się fachową terminologią i mający wieloletnie doświadczenie w danej branży. Specjalnością naszych tłumaczy angielskiego są m.in. takie działy jak motoryzacja, energia i zasoby ziemne, czy sprzęt medyczny. Ponadto, oprogramowanie tłumaczeniowe, które wykorzystujemy w naszej pracy sprawia, że każdy współpracujący z nami tłumacz języka angielskiego jest w stanie dostarczyć tłumaczony materiał zgodnie z ustalonym wcześniej terminem, zapewniając jednocześnie jego wysoki poziom.

Zapraszamy do współpracy

Jeżeli poszukują Państwo dobrego i szybkiego tłumacza języka angielskiego, którego charakteryzuje dokładność, terminowość i profesjonalizm, znajdą go Państwo w Biurze Tłumaczeń Alingua z Krakowa. U nas spotkają Państwo tłumaczy angielskiego, którym z pełnym zaufaniem można powierzyć swoje teksty i dokumenty. Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z pełną ofertą Biura Tłumaczeń Alingua.

Cennik angielski


Wyślij do nas tekst do DARMOWEJ I NIEZOBOWIĄZUJĄCEJ wyceny!

W odpowiedzi podamy dokładną cenę i konkretny termin wykonania usługi.

Działamy kompleksowo

1
5
3
4

4 powody dla których warto wybrać nasze biuro tłumaczeń

Untitled-1